
Кондитерлік витрина Carboma A87 SM 1,5-1 (ВХС-1,5 Арго Люкс)
- Бар
- Коды:32124
333 383 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті кондитерлік витрина Полюсі А87 SM 1,5-1 (ВХС-1,5 Арго Люкс) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен және салқындатылмаған сөремен жабдықталған. Корпус ППУ оқшаулағышы бар болаттан, бүйір қабырғалары қоңыр пластиктен, жылжымалы артқы қақпақшалары плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Термостат
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-негізгі аймақты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 180 мм
- Салқындатылатын алаң: 0,71 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 4,2 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1560x900x360 мм
- Қаптама көлемі: 0,51 м3
- Түсі: шоколадты-алтын
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A87 SM 1,5-1 0012-1036 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 360 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 70 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.175 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1500 мм |
| Қаптамадағы ені | 1560 мм |
| Экспозициялық алаң | 1420х500 мм |
- Бағасы: 333 383 ₸


