
Carboma A89 SV 1,0-1 тоңазытқыш витринасы (ВХСр-1,0 Арго XL ТЕХНО)
- Бар
- Коды:48514
444 702 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma А89 SV 1,0-1 (ВХСр-1,0 Арго XL Техно) тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында "семифредо" кондитерлік өнімдері мен десерттерін, сондай-ақ жаңа піскен балықты көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін пайдаланылады. Модель иілген алдыңғы әйнекпен және түнгі перделермен қорғалған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен экспозициялық беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Назар аударыңыз! Тапсырыстың ең аз партиясы 15 дана!
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Компрессор: Electrolux / Samsung
- Бақылаушы
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,05 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1040x1010x655 мм
- Қаптама көлемі: 0,69 м3
- Түсі: қара-сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғырдың биіктігі 575 мм
- Гастроэмкости:
- 325х176х40(65) GN 1/3х40(65) – 9 дана.
- 325х176х40(65) GN 1/3х40(65) – 6 дана.
- 325х530х65 ГН 1/1х65 – 1 дана.
- 325х176х40(65) GN 1/3х40(65) – 3 дана.
- 325х530х65 ГН 1/1х65 – 2 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 655 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 9 |
| Тереңдігі | 882 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1010 мм |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.146 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
| Қаптамадағы ені | 1040 мм |
| Экспозициялық алаң | 950х520 мм |
- Бағасы: 444 702 ₸



