
Carboma A87 SM 1,5-1 тоңазытқыш витринасы (ВХС-1,5 Арго) 0011-3020, қызыл-сұр
- Бар
- Коды:32122
333 383 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma А87 SM 1,5-1 (ВХС-1,5 Арго) үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді, десерттерді және бутербродтарды көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін пайдаланылады. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен, салқындатылмаған сөремен және органикалық шыныдан жасалған түнгі перделермен жабдықталған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, алдыңғы қаптамадан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен сөресі тот баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары қара пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Термостат
- Компрессор: Electrolux
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 180 мм
- Төсеу аймағының тереңдігі: 500 мм
- Салқындатылатын алаң: 0,71 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 4,2 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1560x900x360 мм
- Қаптама көлемі: 0,51 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Торлы торлар
- Тұғырдың биіктігі 660 мм
- Түрлі-түсті сәндік панельдер
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХ384 А87 СМ 1,5-1 0011-3020 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 70 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.175 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1500 мм |
| Экспозициялық алаң | 1420х500 мм |
- Бағасы: 333 383 ₸



