
Carboma A37 SM 1,8-11 (ВХСв-1,8 XL) тоңазытқыш витринасы (8 GN 1/3 + сөре)
- Бар
- Коды:45102
585 600 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A37 SM 1,8-11 (ВХСв-1,8 XL) тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет өнімдерін, құс етін, салаттарды, сушилерді, бутербродтарды және десерттерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель салқындатылмайтын шыны сөремен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Тоңазытқыш агрегаты: Electrolux
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 8x GN 1/3 тереңдігі 40 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,42 м2
- Пайдалы көлемі: 0,021 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 2,9 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1840х390х460 мм
- Қаптама көлемі: 0,33 м3
- Түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | А37 SM 1,8-11 (ВХСв-1,8 XL Carboma) (8 асқазан сыйымдылығы астында + сөре) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 420-дан 435 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 460 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 8 |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 390 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.121 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1790 мм |
| Қаптамадағы ені | 1840 мм |
| Экспозициялық алаң | 1400х305 мм |
- Бағасы: 585 600 ₸



