
Carboma A89 SM 1,0-1 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:48513
394 840 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma А89 SM 1,0-1 (ВХС-1,0 Арго XL Техно) үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді, десерттерді, салаттарды және басқа да жеңіл тағамдарды көрсету, қысқа мерзімді сақтау үшін пайдаланылады. Модель иілген алдыңғы әйнекпен және түнгі перделермен қорғалған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен экспозициялық беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Назар аударыңыз! Тапсырыстың ең аз партиясы 15 дана!
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Компрессор: Electrolux / Samsung
- Бақылаушы
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,05 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1040x1010x655 мм
- Қаптама көлемі: 0,69 м3
- Түсі: қара-сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғырдың биіктігі 575 мм
- Гастроэмкости:
- 325х176х40(65) GN 1/3х40(65) – 9 дана.
- 325х176х40(65) GN 1/3х40(65) – 6 дана.
- 325х530х65 ГН 1/1х65 – 1 дана.
- 325х176х40(65) GN 1/3х40(65) – 3 дана.
- 325х530х65 ГН 1/1х65 – 2 дана.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1801680p / А89 SM 1,0-1 (ВХС-1,0 Арго XL ТЕХНО) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 109 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 655 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 9 |
| Тереңдігі | 882 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1010 мм |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.125 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
| Қаптамадағы ені | 1040 мм |
| Экспозициялық алаң | 950х520 мм |
- Бағасы: 394 840 ₸



