
Carboma A40 SM 1,0 0430 тоңазытқыш витринасы (3 GN 1/3 + 2 GN 1/4)
- Бар
- Коды:124814
242 142 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A40 SM 1,0 0430 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салаттарға арналған ингредиенттерді салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді. GN 1/4 және GN 1/2 астроқабылдағыштарын дайындауға болады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Бақылаушы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/3 тереңдігі 150 мм
- Пайдалы көлемі: 0,03 м3
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Поликарбонаттан жасалған мөлдір қақпақ
Назар аударыңыз! Суретте 7 гастроэмстостағы басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 220-дан 255 мм-ге дейін |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 3 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.125 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
| Экспозициялық алаң | 605х313 мм |
- Бағасы: 242 142 ₸


