
Carboma Azha AC38 SM 1,0-1 Sushi тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:252343
338 198 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma AC38 SM 1,0-1 Sushi сериялы AZA SUSHI үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәстүрлі жапон тағамдарын: орамдарды, сушилерді, сашимилерді және т.б. көрсету және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель сандық контроллермен, жарықдиодты жарықтандырумен және энергияны үнемдейтін перделермен жабдықталған. Қаңқасы болаттан, экспозициялық беті - тот баспайтын болаттан, термооқшаулау – полиуретанды көбіктен жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Еуропада жасалған компрессор
- Жоғарғы және төменгі буландырғыш
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R660a
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 25 °C-қа дейін
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,5 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған GN1/3 астроқабырғасы (325х176х40 мм)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Биіктігі | 260-тан 295 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Мақсаты | суши үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,1 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1090 мм |
| Экспозициялық алаң | 0.21 мм |
- Бағасы: 338 198 ₸



