
Carboma A87 SV 1,0-1 (ВХСн-1,0 Арго) тоңазытқыш витринасы 0013-0430 қара / тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:223205
343 824 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті тоңазытқыш витринасы Carboma А87 SV 1,0-1 (ВХСн-1,0 Арго) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді, десерттер мен бутербродтарды көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен, салқындатылмаған сөремен және органикалық шыныдан жасалған түнгі перделермен жабдықталған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, алдыңғы қаптамадан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен сөресі тот баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары қара пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Термостат
- Компрессор: Electrolux
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- Суық сөндіргіш
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3,8 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Торлы торлар
- Тіреу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 50 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.158 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 0 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
| Экспозициялық алаң | 900х500 мм |
- Бағасы: 343 824 ₸


