
Кондитерлік витрина Carboma A87 SV 1,5-1 (ВХСн-1,5 Арго Люкс)
- Бар
- Коды:48531
353 096 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті кондитерлік витрина Carboma А87 SV 1,5-1 (ВХСн-1,5 Арго Люкс) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен және салқындатылмаған сөремен жабдықталған. Корпус ППУ оқшаулағышы бар болаттан, жылжымалы артқы қақпақшалар плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Термостат
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- Суық сөндіргіш
- LED-негізгі аймақты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 180 мм
- Салқындатылатын алаң: 0,71 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 5 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1560x900x360 мм
- Қаптама көлемі: 0,51 м3
- Түсі: шоколадты-алтын
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A87 SV 1,5-1 0012-1036 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 360 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 70 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.208 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 0 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1500 мм |
| Қаптамадағы ені | 1560 мм |
| Экспозициялық алаң | 1420х500 мм |
- Бағасы: 353 096 ₸


