
Carboma A40 SM 1,2-G 0430 (VT2v-G) тоңазытқыш витринасы (3 GN 1/3)
- Бар
- Коды:97169
411 661 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A40 SM 1,2-G 0430 (VT2v-G) тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салат ингредиенттерін салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель шыны қалпақпен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді. GN 1/4 және GN 1/2 астроқабылдағыштарын дайындауға болады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Бақылаушы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/3 тереңдігі 150 мм
- Пайдалы көлемі: 0,04 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Назар аударыңыз! Суретте 7 гастроэмстостағы басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A40 SM 1,2-G 0430 (Carboma VT2v-G) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 62 келі |
| Биіктігі | 420-дан 455 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 520 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 3 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 555 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.125 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1340 мм |
| Экспозициялық алаң | 810х313 мм |
- Бағасы: 411 661 ₸


