
Carboma AC87 SM 1,0-1 тоңазытқыш витринасы (ВХС-1,0 Cube Арго XL Техно)
- Бар
- Коды:48515
434 268 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma АС87 SM 1,0-1 тоңазытқыш витринасы (ВХС-1,0 Cube Арго XL Техно) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді, десерттерді, салаттарды және басқа да жеңіл тағамдарды көрсету, қысқа мерзімді сақтау үшін пайдаланылады. Модель түзу L-тәрізді әйнекпен, түнгі перделермен және шыны сөремен қорғалған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен экспозициялық беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Компрессор: Electrolux / Samsung
- Бақылаушы
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 210 мм
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3 кВТ
- Қаптама көлемі: 0,69 м3
- Түсі: қара
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғырдың биіктігі 575 мм
- Гастроэмкости
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВТ039 AC87 SM 1,0-1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 63 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 123 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 655 мм |
| Гастрономиялықсөрелер саны | 1 |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1010 мм |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 50 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.125 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
| Қаптамадағы ені | 1040 мм |
| Экспозициялық алаң | 950х520 мм |
- Бағасы: 434 268 ₸


