
Carboma A37 SM 1,5-1 тоңазытқыш витринасы (ВХСв-1,5 суши-кейс) (6 GN 1/3)
- Бар
- Коды:32126
438 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A37 SM 1,5-1 тоңазытқыш витринасы (ВХСв-1,5 суши-кейс) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында орамдарды, сушилерді, сашимилерді және басқа да танымал жапон тағамдарын қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель арнайы жасыл кілеммен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Тоңазытқыш агрегаты: Electrolux
- Ауаны төменнен және жоғарыдан біркелкі таратуға арналған үстіңгі және астыңғы буландырғыш
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6x GN 1/3 тереңдігі 40 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,32 м2
- Пайдалы көлемі: 0,016 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3,7 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1520х390х300 мм
- Қаптама көлемі: 0,18 м3
- Түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВС789 А37 SM 1,5-1 Sushi ВХСв-1,5 Carboma суши-кейс |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 6 |
| Биіктігі | 260-тан 295 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 390 мм |
| Мақсаты | суши үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.154 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1440 мм |
| Қаптамадағы ені | 1520 мм |
| Экспозициялық алаң | 1260х305 мм |
- Бағасы: 438 331 ₸



