
Carboma A37 SM 1,8-1 (ВХСв-1,8) тоңазытқыш витринасы (8 GN 1/3)
- Бар
- Коды:32120
542 694 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A37 SM 1,8-1 (ВХСв-1,8) тоңазытқыш витринасы (8 GN 1/3) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет өнімдерін, құс етін, салаттарды, сушилерді, бутербродтарды және десерттерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Тоңазытқыш агрегаты: Electrolux
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 0,42 м2
- Пайдалы көлемі: 0,021 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 2,9 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1840х390х300 мм
- Қаптама көлемі: 0,22 м3
- Түсі: қоңыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | А37 SM 1,8-1 (ВХСв-1,8 Carboma) (8 гастроэзофагеальді жолмен) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 46 келі |
| Биіктігі | 285 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 8 |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 390 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.121 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1790 мм |
| Қаптамадағы ені | 1840 мм |
| Экспозициялық алаң | 1400х305 мм |
- Бағасы: 542 694 ₸


