
Carboma AC87 SV 1,0-11 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:119492
562 985 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma АС87 SV 1,0-11 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді, десерттерді, салаттарды және басқа да жеңіл тағамдарды көрсету, қысқа мерзімді сақтау үшін пайдаланылады. Модель түзу L-тәрізді әйнекпен, түнгі перделермен және шыны сөремен жабдықталған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен экспозициялық беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм болатын 3 GN 1/1 сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Компрессор: Electrolux / Samsung
- Бақылаушы
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 210 мм
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3,5 кВТ
- Түсі: қара-сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғырдың биіктігі 575 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 3 |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.146 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
| Экспозициялық алаң | 950х520 мм |
- Бағасы: 562 985 ₸


