
GASTRORAG VRX-SSS1200 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:81700
503 413 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG VRX-SSS1200 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сушиді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель статикалық салқындатумен, үстіңгі және астыңғы жағында буландырғышпен, жылытылатын дөңес алдыңғы, жылжымалы есіктермен және артқы жарықпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 25 мм болатын 4 GN 1/3 ойық кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 290 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Мақсаты | суши үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 6 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 503 413 ₸


