
GASTRORAG VRX-TS1200 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:81702
455 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG VRX-TS1200 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тапастарды көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель статикалық салқындатумен, жылытылатын дөңес алдыңғы, жылжымалы есіктермен және артқы жарықпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 25 мм болатын 4 GN 1/3 ойық кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 290 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 4-тен 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 455 721 ₸


