
Тоңазытқыш витринасы GASTRORAG VRX 1200/330
- Бар
- Коды:40676
355 413 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG VRX 1200/330 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттарды, пицца ингредиенттерін және т.б. көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, статикалық салқындатумен және тікелей әйнекпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне асқазанға арналған сыйымдылықтар мен қақпақтар кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: тереңдігі 150 мм GN 1/4 5 гастроэмкость
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 5 |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Қуат | 0.28 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 32 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
| Экспозициялық алаң | 845х245х155 мм |
- Бағасы: 355 413 ₸


