
GASTRORAG HTR100 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:51458
458 622 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HTR100 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттарды, бутербродтарды, кондитерлік өнімдерді, десерттерді және т.б. көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, динамикалық салқындатумен, дөңес алдыңғы әйнекпен, 2 хромдалған тор сөрелерімен, 2 жылжымалы есіктермен және жарықтандырумен жабдықталған. Корпус берік шыныдан және қара боялған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Биіктігі | 675 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 100 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 12 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 682 мм |
- Бағасы: 458 622 ₸


