
Тоңазытқыш витринасы GASTRORAG VRX 1500/380
- Бар
- Коды:40678
412 662 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG VRX 1500/380 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттарды,пицца ингредиенттерін және т.б. көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, статикалық салқындатумен және тікелей әйнекпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне асқазанға арналған сыйымдылықтар мен қақпақтар кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: тереңдігі 150 мм GN 1/3 + 1 GN 1/2 5 гастроэмкость
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 6 |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Қуат | 0.28 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 54 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3, GN 1/2 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1500 мм |
| Экспозициялық алаң | 1145х305х155 мм |
- Бағасы: 412 662 ₸


