
Тоңазытқыш витринасы GASTRORAG VRX 1600/330 s/s
- Бар
- Коды:40679
397 580 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG VRX 1600/330 s/s тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттарды, пицца ингредиенттерін және т.б. салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, статикалық салқындатумен және соқыр қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне асқазанға арналған сыйымдылықтар мен қақпақтар кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Биіктігі | 225 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 8 |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Қуат | 0.22 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 47 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1600 мм |
| Экспозициялық алаң | 1245х245х155 мм |
- Бағасы: 397 580 ₸


