
GASTRORAG RT-58W тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:38349
260 153 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrorag RT-58W тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сусындарды, салаттарды, десерттерді және тез бұзылатын тағамдарды көрсету, салқындату және сақтау үшін қолданылады. Панорамалық модель компрессорлық салқындату жүйесімен, динамикалық салқындатумен, 2 сөре-тормен, топсалы шыны есікпен және жарықтандырумен жабдықталған. Корпус ақ түсті боялған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 810 мм |
| Тереңдігі | 386 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Мақсаты | сусындар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 58 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 12 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 428 мм |
- Бағасы: 260 153 ₸


