
GASTRORAG HTR160 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:40683
578 710 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HTR160 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттарды, бутербродтарды, кондитерлік өнімдерді, десерттерді және т.б. көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, динамикалық салқындатумен, дөңес алдыңғы әйнекпен, 2 хромдалған тор сөрелерімен, 2 жылжымалы есіктермен және жарықтандырумен жабдықталған. Корпус берік шыныдан және қара боялған болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 568 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0.16 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 160 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 12 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 856 мм |
- Бағасы: 578 710 ₸


