
Тоңазытқыш витринасы KAYMAN ВББ-1В
- Бар
- Коды:287777
397 763 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ВББ-1В үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бутербродтарды, етті, құс етін, салаттар мен десерттерді салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель салқындатылмайтын сөремен, шыңдалған әйнекпен, ішкі жарықдиодты жарықтандырумен және энергияны үнемдейтін перделермен жабдықталған. Корпус полиуретанды көбіктен жасалған термооқшаулағышы бар болаттан, экспозициялық беті - тот баспайтын болаттан, сөре - шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Климаттық класы: 3
- Хладагент: R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,5 кВТ
- Экспозиция алаңы: 0,21 м2
- Орналастыру тереңдігі: 305 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды ылғалдылығы: 60%
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Биіктігі | 465 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 465 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 370 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 100 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1090 мм |
| Қаптамадағы ені | 1090 мм |
- Бағасы: 397 763 ₸


