
Тоңазытқыш витринасы KAYMAN ВСА-М1
- Бар
- Коды:287797
517 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ВСА-М1 үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдар мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель салқындатылмайтын сөремен, тікелей алдыңғы әйнекпен, ішкі жарықдиодты жарықтандырумен және энергияны үнемдейтін түнгі перделермен жабдықталған. Корпус полиуретанды көбіктен жасалған термооқшаулағышы бар болаттан, экспозициялық беті - тот баспайтын болаттан, сөре - шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм 3 GN 1/1 кіреді.
мм.Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Carel электрондық басқару блогы
- Климаттық класы: 3
- Хладагент: R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,5 кВТ
- Экспозиция алаңы: 0,5 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды ылғалдылығы: 60%
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 3 |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 50 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 517 647 ₸



