
Тоңазытқыш витринасы KAYMAN ВБА-0,7
- Бар
- Коды:287621
579 462 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ВБА-0,7 үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бутербродтарды, етті, құс етін, салаттар мен десерттерді салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель шектегіштері бар 2 сөре-тормен, көлбеу алдыңғы шыныпакетпен, бүйірлік LED-жарықтандырумен және жылжымалы артқы есіктермен жабдықталған. Корпус полиуретанды көбіктен жасалған термооқшаулағышы бар болаттан жасалған, экспозициялық беті - тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Carel электрондық басқару блогы
- Штангалық тірекке орнату мүмкіндігі
- Сөрелерді 5° бұрышпен орнату мүмкіндігі
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозиция алаңы: 0,48 м2
- Негізді қалау тереңдігі: 270 мм
- Сөре-тордың тереңдігі: 245 мм
- Сөре-торға жүктеме: 8 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды ылғалдылығы: 60%
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Биіктігі | 700-ден 735 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 890 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 750 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 700 мм |
| Қаптамадағы ені | 850 мм |
- Бағасы: 579 462 ₸


