
КАЙМАН К-ВХ-1 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:80580
331 987 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ВХ-1 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бутербродтарды, етті, құс етін, салаттар мен десерттерді салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Electrolux тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,5 кВТ
- Корпустың түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түсті модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.104 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1090 мм |
| Экспозициялық алаң | 850х305 мм |
- Бағасы: 331 987 ₸


