
КАЙМАН К-ВХ-1,5 суши тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:80587
464 774 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ВХ-1,5 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сушиді салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Electrolux тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,7 кВТ
- Корпустың түсі: қоңыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Мақсаты | суши үшін |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.1542 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 5-тен 10 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1440 мм |
| Экспозициялық алаң | 1260х305 мм |
- Бағасы: 464 774 ₸


