
КАЙМАН К-ВХ-1,5 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:80581
465 395 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ВХ-1,5 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сушиді, бутербродтарды, етті, құс етін, салаттар мен десерттерді салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Electrolux тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,7 кВТ
- Корпустың түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түсті модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 6 |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Мақсаты | суши үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.1125 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1440 мм |
| Экспозициялық алаң | 1260х305 мм |
- Бағасы: 465 395 ₸


