
КАЙМАН К-ВХ-1 сушиге арналған тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:80586
331 987 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ВХ-1 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сушиді салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Electrolux тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 3,3 кВТ
- Корпустың түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Мақсаты | суши үшін |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.1375 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 5-тен 10 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1090 мм |
| Экспозициялық алаң | 805х305 мм |
- Бағасы: 331 987 ₸


