
КАЙМАН К-ВХ-1,8В тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:80583
620 936 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ВХ-1,8В тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бутербродтарды, етті, құс етін, салаттар мен десерттерді салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Electrolux тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
Статикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,9 кВТ
- Корпустың түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 8 |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.1208 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1790 мм |
| Экспозициялық алаң | 1400х305 мм |
- Бағасы: 620 936 ₸


