
VIATTO HTR100 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:127619
486 373 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HTR100 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттарды, гарнирлерді, жеңіл тағамдарды және басқа да тағамдарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель динамикалық салқындату жүйесімен және автоматты ерітумен жабдықталған. Алдыңғы бөлігі майысқан шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- 2 сыйымды сөре-торлар
- Ішкі жарықдиодты-жарықтандыру
- Штангалық бағандарда және сөрелерде орналастыру үшін қолайлы
Қосымша сипаттамалар:
- Хладагент: R134a
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 2,4 кВТ.
- Сөрелердің өлшемдері:
- Жоғарғы: 642х272 мм
- Төменгі: 642x308 мм
Назар аударыңыз! Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157704 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 68 келі |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 462 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0.16 кВТ |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 85 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,1 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 3-тен 8 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 695 мм |
- Бағасы: 486 373 ₸


