
VIATTO VRX 1800/330 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:57633
582 159 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VRX 1800/330 үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жабдық цифрлық дисплеймен жабдықталған электронды термостатты пайдалану арқылы статикалық салқындату принципі бойынша жұмыс істейді. Витринаның корпусы тот баспайтын болаттан, үстіңгі бөлігі түзу шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сандық дисплей
- Тәулігіне энергия тұтыну: 1,6 кВТ/сағ
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған. Суретте VRX 1500/330 моделі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Forcool VRX 1800/330 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 535 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 9 |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 435 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.066 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1800 мм |
| Қаптамадағы ені | 1900 мм |
- Бағасы: 582 159 ₸




