
VIATTO ABR160 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:92689
730 802 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ABR160 үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель электронды термостатпен және температураны көрсететін дисплеймен жабдықталған. Корпустың жоғарғы бөлігі қауіпсіз шыныдан, төменгі бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Жарықдиодты-жарықтандыру
- Иілген шыны
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,7 кВТ*сағ
- Сөрелердің өлшемі:
- Жоғарғы: 820х372мм
- Төменгі 820x408 мм
- Сөрелер арасындағы қашықтық: 120 мм
Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Forcool ABR160 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 90 келі |
| Биіктігі | 663 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 146 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.1125 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 3-тен 8 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 873 мм |
- Бағасы: 730 802 ₸


