
VIATTO VA-RT-78W тоңазытқыш витринасы ақ түсті
- Бар
- Коды:173505
300 005 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-RT-78W тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модельде сандық температура реттегіші, 4 мөлдір қос шыны қабырға және биіктігі реттелетін 3 сөре бар.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Жарықдиодты-жарықтандыру
- Хладагент R600а
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Сөре: 20 банкаға дейін 330 мл
- Витрина: 80 банкаға дейін 330 мл
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 2,68 кВТ
- Корпустың түсі: ақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1038 мм |
| Тереңдігі | 386 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 432 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 78 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 12 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 428 мм |
| Қаптамадағы ені | 475 мм |
- Бағасы: 300 005 ₸


