
VIATTO VRX 1500/330 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:87921
492 884 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VRX 1500/330 үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жабдық электронды термостатты пайдалану арқылы статикалық салқындату принципі бойынша жұмыс істейді, сандық дисплеймен жабдықталған, R134a хладагент қолданылады. Витринаның корпусы тот баспайтын болаттан, үстіңгі бөлігі түзу шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне бөлгіштер кіреді. Гастрономиялық сыйымдылықтар бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 43 ° С дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Forcool VRX 1500/330 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 7 |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 1.5 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 492 884 ₸


