
VIATTO VRX 1500/380 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:127618
522 571 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VRX 1500/380 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салаттарды, гарнирлерді, жеңіл тағамдарды және басқа да тағамдарды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель статикалық салқындату жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі бөлігі түзу шыныдан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Электрондық термостат
- Сандық дисплей
- Үстел үстілік қондырғыға арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 5х GN 1/3
- 1х GN 1/2
- Хладагент: R134a
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 1,5 кВТ.
Назар аударыңыз! Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VRX1500-380 / 157703 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 6 |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.0625 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3, GN 1/2 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 522 571 ₸


