
VIATTO VRX 1200/330 тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:57747
469 589 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VRX 1200/330 үстел үсті тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Жабдық цифрлық дисплеймен жабдықталған электронды термостатты пайдалану арқылы статикалық салқындату принципі бойынша жұмыс істейді. Витринаның корпусы тот баспайтын болаттан, үстіңгі бөлігі түзу шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сандық дисплей
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VIATTO VRX 1200/330 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 445 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 5 |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 335 мм |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,15 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1210 мм |
- Бағасы: 469 589 ₸


