
VIATTO VA-SFD10IB теңіз өнімдеріне арналған бейтарап витрина
- Бар
- Коды:229214
85 480 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SFD10IB бейтарап салқындатылған дисплей шкафы қоғамдық тамақтандыру орындарында теңіз өнімдерін көрсету, сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель 4 тірекпен, мөлдір дөңес қақпақпен және мұз текшесімен жабдықталған. Корпусы мен асқазан сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне GN1/1 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 360х600х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169225349 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Мақсаты | теңіз өнімдері үшін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 85 480 ₸


