
Суши-кейс Gastrolux ВВВ-124/СК шығарылатын агрегатпен
- Бар
- Коды:184583
1 930 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Суши-кейс Gastrolux ВВВ-124/СК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында орамдарды, сушилерді, сашимилерді және басқа да танымал жапон тағамдарын қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель жарықтандырумен және плексигластан жасалған жылжымалы есіктермен жабдықталған. Корпус AISI 430 баспайтын болаттан және қалыңдығы 10 мм тазартылған OptiWhite шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көзге көрінетін бекіткіштері жоқ шыныларды УК-желімдеу
Сипаттамалары:
- Үстелдің үстіңгі тақтайынан биіктігі: 315 мм
- Ойық өлшемі: 1178х378 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Биіктігі | 415 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Мақсаты | суши үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Температуралық режим | 4-тен 8 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 930 118 ₸



