
Тоңазытқыш витринасы Gastrolux ВСН-194/GN
- Бар
- Коды:111510
814 312 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВСН-194/GN тоңазытқыш витринасы үстелге қоюға және қоғамдық тамақтандыру орындарында әртүрлі дайын тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және салқындатуға арналған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне асқазан сыйымдылығы кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Стандартты емес өлшемдерді орындауға және қосымша опциялармен жабдықтауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 7 GN 1/3 + 1 GN 1/9
- Гастроэмкосттардың максималды тереңдігі: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шыны күмбез
- Қақпақ
Назар аударыңыз! Фотосуретте гастроэмкость саны әртүрлі басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | әж. үстел үсті GN 1/3, 1910х400х250 бойынша |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Биіктігі | 250 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 8 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1910 мм |
- Бағасы: 814 312 ₸


