
Тоңазытқыш витринасы Hurakan HKN-LPD120
- Бар
- Коды:123643
593 192 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-LPD120 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді, жеңіл тағамдарды, салаттарды, десерттерді және тез бұзылатын өнімдерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 торлы сөремен жабдықталған. Жабдық R600a хладагентінде жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 773x627x735 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207077 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі | 686 мм |
| Тереңдігі | 568 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0.23 кВТ |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 120 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 0-ден 12 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 702 мм |
- Бағасы: 593 192 ₸


