
Тоңазытқыш витринасы Hurakan HKN-VRX2000/380
- Бар
- Коды:228286
425 018 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VRX2000/380 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жеңіл тағамдарды, салаттарды, пицца ингредиенттерін және тез бұзылатын өнімдерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
Назар аударыңыз! Фотосуретте 5 гастроэмкость бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 71 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 73 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 470 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 9 |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 480 мм |
| Қуат | 0.11 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 2000 мм |
| Қаптамадағы ені | 2100 мм |
- Бағасы: 425 018 ₸


