
Тоңазытқыш витринасы Hurakan HKN-VRX1200/380
- Бар
- Коды:155083
348 069 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VRX1200/380 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жеңіл тағамдарды, салаттарды, пицца ингредиенттерін және тез бұзылатын өнімдерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модельде статикалық салқындату жүйесі бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4x GN 1/3
- Қаптамадағы габариттері: 1230х410х460 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте 5 гастроэмкость бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210721 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 52 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 460 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 470 мм |
| Қуат | 0.11 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1280 мм |
- Бағасы: 348 069 ₸


