
Тоңазытқыш витринасы Hurakan HKN-VRX1200/330
- Бар
- Коды:253326
349 626 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-VRX1200/330 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жеңіл тағамдарды, салаттарды, пицца ингредиенттерін және тез бұзылатын өнімдерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модельде статикалық салқындату жүйесі бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 5х GN 1/4
- Қаптамадағы габариттері: 1300х420х470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 49 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 5 |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Қуат | 0.11 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 349 626 ₸


