
Тоңазытқыш витринасы OZTI PZC54.H0 NTS
- Бар
- Коды:90343
919 063 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI PZC54.H0 NTS тоңазытқыш витринасы пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты цехтарда көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температураны реттеуге арналған сандық термостат
- Хладагент R134a
- Температураны көрсету үшін сыртқы панельдегі сандық дисплей
- Моноблокты корпус
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4x GN 1/4 + 1x GN 1/2 немесе 8x GN 1/4
- Гастроэмостардың тереңдігі: 150 мм
- Қорғау класы: IP X5
- Қоршаған ортаның максималды температурасы. орталар: 43 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы. сәрсенбі: 65%
- Шу деңгейі: 60 дБ
- Оқшаулау тығыздығы: 35-тен 38 кг/м-ге дейін3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 79E3.PZC54.H0 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 72 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 8 |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 0-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1880 мм |
- Бағасы: 919 063 ₸


