
Қақпағы бар POLAIR VT2-G (3x GN 1/3 + GN 1/2) тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:85164
369 544 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VT2-G тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель жиналмалы қақпақпен жабдықталған. Корпустың қаптамасы мен қақпағы болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/3 + 1x GN 1/2
- Қаптамадағы габариттері: 1340х555х520 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте топсалы қақпағы жоқ ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/2, GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 369 544 ₸


