
POLAIR VTi2v-G тоңазытқыш витринасы (3х GN 1/4 + GN 1/2)
- Бар
- Коды:121569
436 972 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VTi2v-G тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпустың қаптамасы болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
- Жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/4 + GN 1/2
- Қаптамадағы габариттері: 1340х555х520 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте гастрономдардың сыйымдылығы басқа ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 62 келі |
| Биіктігі | 420 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/2, GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 436 972 ₸


