
Тоңазытқыш витринасы POLAIR VT2-G (3x GN 1/3 + GN 1/2)
- Бар
- Коды:85162
341 595 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VT2-G тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпустың қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Гастроэмкосттар саны: 4
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/3 + 1x GN 1/2
- Қаптамадағы габариттері: 1340х555х520 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте гастрономдардың сыйымдылығы басқа ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VT2-G (3x GN 1/3+GN 1/2) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/2, GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 341 595 ₸


