
Тоңазытқыш витринасы POLAIR VT3-G (7х GN 1/3)
- Бар
- Коды:85166
309 920 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VT3-G тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпустың қаптамасы болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1770х555х520 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі | 200 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 7 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1630 мм |
- Бағасы: 309 920 ₸


