
Тоңазытқыш витринасы POLAIR VT1EN 1/3 (3х GN 1/3)
- Бар
- Коды:335618
304 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VT1EN 1/3 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Шкаф корпусының қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Витрина TM1ENpizza пицасына арналған үстелмен бірге пайдаланылады.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Гастроэмкосттарды көлбеу орналастыру
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды ток: 0,6 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П0000017421 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 3 |
| Тереңдігі | 411 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Көлем | 23.3 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,13 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 304 331 ₸



